Smart IPTV Kurulum Rehberi

 

Smart IPTV kurulum rehberiyle LG, Samsung vb. Smart TV’lerinizde, ayrıca Android TV OS/Google TV OS işetim sistemine sahip aygıtlarınızda Smart IPTV nasıl kurulur sorularınıza cevap bulup kolayca smart iptv kurulumu yapabileceksiniz.

 

1. Cihazınızın uygulama mağazasından Smart IPTV uygulamasını indirin.

2. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir ekran çıkacaktır, ekranın sağ kısmında “TV MAC adress” yazan kısmın altında rakam ve harflerden oluşan 12 haneli MAC numaranızı bir yere not edin.

smartiptv1

3. Bilgisayar veya telefonunuzdan BURAYA TIKLAYIN

smartiptv2

4. Delete playlist(s) bölümündeki mac adresi kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan (00:00:00:00:00:00) şeklindeki MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz.

5. Upload playlist Files or external playlist URLs with auto-update bölümündeki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna arioiptv tarafından size sağlanan m3u linkinizi girin, “Save Online” kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede “1 URL added! Restart the App” yazısını göreceksiniz.

6. Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın, arioiptv kanal listesi uygulamanıza yüklenmiş olacaktır.